email info@kanonezdevajeasan.com
  • ازدواج آسان در کرج
  • در این صفحه می توانید اطلاعات مربوط به دفتر مرکزی ازدواج آسان کرج را مشاهده فرمایید

پیشینه ی سنت ازدواج در ایران

کشور ایران دارای تاریخ بسیار غنی و سرشاری است که یکی از آنها ازدواج و این رسم که از قدیم سنت پیامبر بر روی آن لقب قرار گرفته است.
ازدواج در ایران دارای قواعد و رسومی است که کاملا منحصر به فرهنگ این کشور است و در معدود کشورهایی چنین رسم هایی را برای ازدواج در نظر می گیرند. جدا از فرهنگ غلطی که این روزها به دلیل های بسیاری ازدواج را به سمت هزینه های هنگفت سوق داده هنوز هم برخی از مردم رسوم زیبای این سنت را پاس داشته و به نحوه احسن انجام می دهند.
ازدواج پیوندی آیینی‌ است که طی احکام یا رسومی خاص بین زن و مرد که بستگی به مذهب و فرهنگ آن کشور دارد، برقرار می‌شود تا منجر به تشکیل خانواده گردد.
کانون ازدواج آسان در کرج با تدبیری که اندیشیده اند راه را برای زوج های جوان جهت شروع زندگی مشترک را در اختیار ساکنین کرج و حومه قرار داده تا دخترها و پسرهای جوان بهتر و بدون دردسر و هزینه های بی دلیل زندگی مشترک خود را آغاز نمایند.

رسم و رسومی که از زمان آشنایی دختر و پسر تا شروع زندگی شان طی می شود به شرح زیر است.
خواستگاری، بله بران، شیرینی خوران، نامزدی، عقد نکاح، سفره عقد، جهازبران، حنابندان، عروسی، زفاف، پاتختی و مادر زن سلام است.

اما کارهایی که در زمان برگذاری عقد و عروسی باید انجام داد از انتخاب لباس عروس گرفته تا تالار و سالن زیبایی و آتلیه و... که نیازمند صرف زمان است.
تالارهای ارزان در کرج جهت برگذاری مراسم عروسی با شکوه در دسترس ساکنین این استان قرار دارد و نحوه مراجعه به آنها جهت مشاهده خدمات و کیفیت آن به شعب کانون ازدواج آسان مراجعه کرده که این مژده را برای ساکنان فردیس داریم که ازدواج آسان در فردیس نیز در ارائه خدمت میزبان شما زوج های جوان خواهد بود.
تالارهای ازدواج آسان در کرج با بهترین سرویس دهی و خدمات در ساختن شبی زیبا در کنار شما خواهد بود.

 

طراحی سایت کرج